Зеленський доручив опрацювати питання спрощення в’їзду та виїзду на Донбас

Зеленський доручив Кабміну опрацювати питання спрощення в’їзду/виїзду на Донбас

Президент України Володимир Зеленський своїм указом доручив Кабінету Міністрів України опрацювати питання щодо спрощення в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території Донбасу і виїзду осіб із цих територій. Об этом сообщает ukr-potting.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це йдеться в указі №738/2019 "Про невідкладні заходи щодо створення умов для переходу громадян і проїзду автотранспорту через річку Сіверський Донець у Станично-Луганському районі Луганської області та на відповідних контрольних пунктах в’їзду/виїзду".

Важливо: Мирні жителі Золотого-4 звернулися до Зеленського: виступають проти розведення військ

Зеленський також доручив уряду:

  • опрацювати питання про надання на контрольних пунктах в’їзду та виїзду медичної допомоги, допомоги у пересуванні осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
  • відпрацювати питання доцільності здійснення функцій з облаштування, утримання та обслуговування контрольних пунктів в’їзду і виїзду на Донбасі певним центральним органом виконавчої влади.

Уряд також має розглянути питання щодо забезпечення покращення умов проїзду та виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення:

  • H-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк (на ділянці Старобільськ – Щастя);
  • Т1306 Сєвєродонецьк – Новоайдар.

Зауважимо, що розведення сил на Донбасі мало розпочатися 7 жовтня, але окупанти його зірвали. Україна чекатиме семиденного періоду без порушень режиму тиші, який "покаже серйозні наміри сторін і готовність до подальших переговорів по розведенню військ".

До слова: У "Слузі народу" розповіли, що буде з бойовиками, які воювали проти України

Процес розведення військ відбуватиметься послідовно, у два етапи:

  1. відведення особового складу з обох сторін,
  2. демонтаж інженерних споруд та подальше розмінування територій.


Карта окупованих територій / Інфографіка 24 каналу


Джерело статті: “http://24tv.ua/zelenskiy_doruchiv_kabminu_opratsyuvati_pitannya_sproshhennya_vyizduviyizdu_na_donbas_n1215801”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя