За ініціативи Аркадія Корнацького на Первомайщині встановлено систему очистки стоків, що текли до Південного Бугу

Протягом багатьох років водопостачання мешканців Первомайська, зокрема селища цукрового заводу, Дроздовки та «Птахокомбінату» було не просто проблемним, але й небезпечним для їхнього життя і здоров‘я. Об этом сообщает tp0352.in.ua со ссылкой на СМИ.Вони й не підозрювали, що п‘ють не просто погано очищену, а ще й забруднену скидами каналізації воду.


Тому що півтора десятка років до Південного Бугу, вище по течії від водозаборів, до річки попадали стоки Кінецьпільської фекальної каналізації. Без очисних споруд, які були повністю зруйновані.


Цю страшну для людей небезпеку минулого року припинив Корнацький Аркадій Олексійович, облаштувавши за власні кошти тимчасову трьохступінчату, із застосуванням сучасних препаратів, систему очистки стоків.


Це був вимушений крок, оскільки бюджетних коштів на очисні споруди хронічно не вистачало.


Разом із технікою і цистернами це обійшлося до пів-мільйона гривень. За сприяння Д. Малішевського фахову технологічну допомогу надали працівники Первомайського «Водоканалу».


Тепер Корнацький залучає кращих в Україні професіоналів очисних технологій для спорудження постійної системи очистки Кінецьпільської каналізації, стоки з якої взагалі не будуть попадати до Бугу.


І знову за власні кошти — бо бюджетних нема й не передбачається.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/за-ініціативи-аркадія-корнацького-на/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя