Миколаїв. Мерія перевіряє законність роботи «наливайки»

IMG_6764 Об этом сообщает magistrate.in.ua со ссылкой на СМИ.


За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича фахівці мерії перевіряють законність роботи «наливайки» біля кінцевої зупинки тролейбусів (мкрн Північний).Під час особистого прийому громадян, який відбувся 15 травня у міськраді, міський голова Олександр Сєнкевич доручив департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції перевірити законність роботи «наливайки», яка розмістилася біля кінцевої зупинки тролейбусів №6,7,9 у мкрн Північний. На роботу закладу поскаржилися місцеві мешканці, відзначаючи, що він знаходиться одразу на кільці, а територія навколо всипана сміттям та використаним одноразовим посудом.


Фахівці департаменту відреагували миттєво та за дорученням мера вийшли на місце. За результатами перевірки з’ясувалося, що власники закладу мають дозвіл на торгівлю алкогольними напоями. При цьому слід відзначити, що до поліції теж надходила відповідна скарга, правоохоронці порушень не зафіксували.


Наразі триває перевірка документів, що стосуються оренди земельних ділянок.


Відділ інформаційного забезпечення міської ради


Читайте також: В Очаківському районі поліція вилучила у чоловіка зброю, набої та порохДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/mikolayiv-meriya-pereviryaye-zakonnist-roboti-nalivajki/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя