Гравець «Карпат» Олександр Гладкий: Якщо про тебе говорять та пишуть, отже – пам’ятають

середа, 31 травня, 2017, 16:44 Спорт

Гравець «Карпат» Олександр Гладкий: Якщо про тебе говорять та пишуть, отже – пам’ятають

Орендна угода між «Карпатами» та київським «Динамо» добігає завершення. Не виключено, що сьогоднішній матч із «Зіркою» стане останньою грою для Олександра Гладкого (на фото) у зелено-білій футболці.


Результат пошуку зображень за запитом "картинки Олександр Гладкий"


Сам Олександр не приховував емоцій та розповів чимало цікавого в інтерв’ю для Інформаційного центру ФК «Карпати».


«За останній рік було багато чого сказано, чимало написано. Не тільки мною, а й журналістами, експертами. Після переходу в «Карпати», я собі поставив умову, що досить говорити. Для того, аби щось казати, потрібно спочатку щось зробити. До Львова я мало грав, знову ж таки, було багато розмов, не один раз мене «ховали». Тому, спершу хотілось показати, що я можу. Я у собі не сумнівався. Вважаю, що мені вдалось це довести», – цитує Олександра Гладкого Інформаційний центр ФК «Карпати».


Завтра, 1 червня, ви зможете не тільки дізнатись чому Сашко три місяці не спілкувався з пресою, а також все про його стосунки з фанатами: як з львівськими, так і київськими; думки футболіста щодо формату теперішнього чемпіонату; що необхідно зробити, аби знову заповнювались українські стадіони та ще чимало цікавого з його життя у Львові.


Тож дочекайтесь на офіційному сайті ФК «Карпати» позитивне, емоційне та захоплююче інтерв’ю, яке вийде у четвер, 1 червня, о 16:00.


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2017/05/31/gravets_karpat_oleksandr_gladkyy_yakshcho_pro_tebe_govoryat_ta_pyshut_otzhe__1106427”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя