Займіться собою – український нардеп різко відповів на заяву Собчак

Займіться собою – український нардеп різко відповів на заяву Собчак
Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм відповів на скандальне звернення російської журналістки Ксенії Собчак, в якому вона дорікнула українській владі та особисто президенту Петру Порошенку в блокуванні російських соціальних мереж, інформує replyua.net.

На особистій сторінці в соціальній мережі Facebook Мустафа Найєм дорікнув Собчак, що Євромайдан починався та координувався завдяки користувачам соціальних мереж Facebook и Twitter, а не славнозвісних і віднині заборонених в Україні російських веб-ресурсів. Найем також нагадав, що засновник російської соціальної мережі Вконаткте Павло Дуров 3 роки тому публічно зізнався, що він продав власну частину акцій соцмережі саме тому, що він зазнавав тиску спецслужб російської Федерації, які вимагали у нього особисту інформацію про організаторів спільнот Євромайдану в цій соцмережі.

Не минулося без критики і на адресу самих росіян. Парламентар, а в минулому і журналіст, порадив Собчак «зайнятись собою», аргументувавши це тим, що в Росії «кращі критики або втекли до Лондону, або перебиваються, як і сама Собчак, можливостями інтернету». Наостанок Мустафа Найєм додав, що українці, на відміну від росіян, показують свою непокору не через соціальні мережі, а на барикадах та окопах «і якщо це буде необхідно, ми здатні повторити».

Джерело статті: “http://replyua.net/blog/64894-zaymtsya-soboyu-ukrayinskiy-nardep-rzko-vdpovv-na-zayavu-sobchak.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя