Націоналісти закрили ресторан іноземців у центрі КиєваКількадесят добровольців АТО та небайдужих киян пікетували сьогодні, 21 травня, ресторан Linas Caffe на Бессарабській площі в центрі столиці.


Як повідомив кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій, організатори акції добилися закриття закладу масового харчування, що працював без відповідних дозволів.


Власниками Linas Caffe є іноземці – турки, які минулого тижня намагалися ошукати і побити клієнтів. Співробітник закладу вимагав від клієнтів доплатити різницю вартості кави, яка, за його словами, зросла після їх замовлення.


Організатор протесту Михайло Ковальчук попросив книгу скарг і спробував сфотографувати переповнені негативними відгуками аркуші, однак адміністратор намагався відібрати її.


“Після цього ми пішли геть і сказали, що ми зробимо все можливе, щоб цього кафе не було у центрі міста”, – підсумував Ковальчук.


1


1


1


Як відомо, сьогодні, 21 травня, у столиці пікетували Linas Caffe. На цьому мітингу також помітили одіозного поліцейського Вадима Гумена.


Вадим Гумен
Вадим Гумен


Раніше у столиці на вулиці Липківського, 7 легковик з іноземними номерами ледь не наїхав на велосипедиста через пошкодження коліс автомобіля.


Учора, 20 травня, у Києві відкрили оновлений велотрек, а також відбувся мітинг під Кабінетом Міністрів з вимогою декриміналізації вживання марихуани.


Джерело статті: “http://informator.news/natsionalisty-zakryly-restoran-inozemtsiv-u-tsentri-kyjeva/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя