Апеляційни суд Дніпра скасував заставу підозрюваному організатору заворушень 9 травня

Апеляційни суд Дніпра скасував заставу підозрюваному організатору заворушень 9 травня

КИЇВ. 17 травня. УНН. Апеляційний суд Дніпропетровської області погодився з позицією прокуратури та скасував для одного з підозрюваних у сутичках, що відбулися в Дніпрі 9 травня 2017 року, можливість уникнення перебування під вартою шляхом внесення застави. Про це повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

“Обираючи запобіжний захід підозрюваному у скоєнні злочинів під час святкових заходів 9 травня 2017 року, суд першої інстанції передбачив для нього можливість виходу з-під варти під заставу у 128 тис.₴ Таке рішення було оскаржено прокуратурою Дніпропетровської області,” — йдеться в повідомленні.

Крім цього зазначається, що прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.1 ст.294, ч.2 ст.296, ч.2 ст.350 та ч.2 ст.365 КК України за фактами подій, що відбулися 9 травня 2017 року у Дніпрі під час проведення святкових заходів.

Як повідомляв УНН, суд дозволив затримання ще шістьох учасників заворушень у Дніпрі 9 травня.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1664968-apelyatsiyni-sud-dnipra-skasuvav-zastavu-pidozryuvanomu-organizatoru-zavorushen-9-travnya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя