Терорист Захарченко повідомив, скільки Україні залишилося існувати, – російський журналіст

Олександр Захарченко у пошуках горілки

Відомий російський журналіст Олександр Невзоров оприлюднив чергову "цікаву новину", що стосується "донецького імператора" Олександра Захарченка.

Як він розповів у ефірі радіостанції "Эхо Москвы", вождь "ДНР" може розкрити не один великий секрет світової політики.

"Донецький імператор по секрету повідомив, що Україні залишилося існувати 56 днів. Він готовий був розкрити ще різні великі секрети світової політики, але судячи з усього, закінчилася горілка, а під рукою не було ні Трампа, ні Путіна, щоб збігати, і тому Захарченко просто тихо заснув", – іронічно зауважив журналіст.

За його словами, ватажок фейкової республіки зробив таку заяву 5 днів тому, 30 квітня.

"Але тим не менше зараз цю електрику, якою користуються бандити, доведеться оплачувати Росії, а там знову-таки мільйонні в доларах суми, і добре буде, звичайно, якщо вони не пред’являть собі ще рахунок, наприклад, за туалетний папір", – додав він.

Також росіянин розповів, чим закінчиться історія з так званою "російською весною" на Донбасі та як закінчать "ДНР" і "ЛНР".

"Зрештою хлопці просто попросять ящик горілки, блондинку в панчохах і літак. І все завершиться так, як воно завжди завершується. За скільки днів? Ну, вибачте, я – не Захарченко та не можу точно називати терміни. До того ж, Росія всюди завжди має одні суцільні неприємності, ось після того, як вона вляпалася в цю донбаську історію, тепер ми знаємо, що майбутнє..." – підсумував Невзоров.


Джерело статті: “http://24tv.ua/terorist_zaharchenko_povidomiv_skilki_ukrayini_zalishilosya_isnuvati__rosiyskiy_zhurnalist_n813647”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя