Локомотиворемонтний завод бере участь у створенні Алеї Слави відомих іванофранківців

Міська влада Івано-Франківська замовила ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» виготовлення пілотного зразка іменних табличок для подальшого встановленні на Алеї відомих франківців.


Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виготовив перший зразок такої таблички з бронзи. Вона носить ім’я першого бургомістра Станиславова Антоні Суханека.


Івано-Франківський локомотиворемонтний завод бере участь у створенні Алеї Слави відомих іванофранківців


Заплановано, що таблички на Алеї Слави будуть з іменами та автографами відомих містян, які прославили Франківськ і саме його називають своєї домівкою.


«Ми раді, що маємо можливість в практичній площині долучитися до ініціативи міськради, щоб з кожним днем Івано-Франківськ ставав дедалі цікавішим та комфортнішим для жителів та гостей міста», — зазначив генеральний директор ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» Олег Сирота.


За його словами, підприємство готове в повному об’ємі та оперативно виконати замовлення міськвиконкому, аби якнайшвидше порадувати франківців.


Як раніше повідомлялося, в Івано-Франківську облаштують Алею Слави відомих іванофранківців на вулиці Шевченка, яка буде відкрита 7 травня 2017 року в рамках святкування Дня міста.Джерело статті: “http://paralleli.if.ua/news/73423.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя