Четверта влада в Україні деградувала – політолог висловився з приводу блогу Дубневича

Президент Eastern European Reform Centre (EERC),  політолог Валентин Гладких підтримав нардепа Ярослава Дубневича у розгорнутій останнім дискусії: як захиститись від брехні у засобах масової інформації, яка ганьбить честь та гідність відомих політиків, бізнесменів та громадських діячів.
Дубневича обурили регулярні наклепи, які розповсюджує про нього ресурс «Наші Гроші». Про що політик і написав у своєму блозі на порталі «Обозреватель».  https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/27835-kazhduyu-nedelyu-chitayu-o-sebe-novyij-bred.htm
Він повідомив, що матеріали дуже легко спростувати, оскільки в них фігурують перекручені цифри. Натомість у відкритих джерелах є достовірна інформація та висновки експертів.
Отже, голова парламентського Комітету звернувся до суспільства з запитанням: що робити, коли ЗМІ використовуються чорними піарниками.
Допис мав чималий резонанс – тема виявилася актуальною. На неї відреагували як політики та громадські діячи, так і експертне середовище.
« Давно хотів висловитися на цю тему і ось випала нагода, -- написав на своїй сторінці у «Фейсбук» Валентин Гладких. -- Публічність має свій зворотній бік. Звісно, я не Дубневич, але навіть я за нетривалий час своєї дуже обмеженої публічності вже мав щастя стикатися з цим її зворотнім боком. Ким тільки не доводилося бути на думку «громадськості»: і порохоботом, і юлєботом, і агентом Кремля, і посіпакою злочинного режиму, і жидобендеровцем, і жидомасоном. Втім, жодного разу не доводилося почути аргументованої відповіді на питання: «на якій підставі присвоєно такі титули»?»-- ділиться досвідом політолог.

«На жаль, окремі ЗМІ, журналісти і представники «громадськості» цілком вдовільняються тим, що видають «плітки» за реальні факти, у кращому випадку версії. Безапеляційно»,-- констатує експерт. Його висновок: четверта влада в Україні «не менш деградована та корумпована, ніж перша, друга та третя» і є «повністю залежна від примх і грошей тих, хто уособлює три інші влади».
В той же час експерт попереджає тих, хто використовує ЗМІ як інструмент чорного піару: рано чи пізно  можна стати жертвою такої ж зброї. «Треба вміти відповідати за свої слова і бути готовим відповідати за висловлене»,-- завершує він.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя