Який штраф заплатять українці, які не зареєстрували фактичне місце проживання

У 2016 році в Україні змінили правила реєстрації місця проживання, за невиконання яких будуть штрафувати.

Нова процедура прописана в постанові Кабінету міністрів України №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» від 02.03.2016 року, яка вже вступила в силу.

Згідно з документом, функції Держміграційної служби по реєстрації місця проживання передані місцевим органам влади, у тому числі і головам сільрад.

Дані про реєстрацію місця проживання громадян будуть фіксуватися в Єдиному демографічному держреєстрі, який діє з 2012 року.

Умови реєстрації та штраф за порушення

Згідно з новими нормами, усі громадяни України, які покинули місце прописки більш ніж на 30 днів, наприклад, поїхали на навчання або роботу, повинні зареєструватися за новою адресою проживання. За порушення цієї норми будуть штрафувати. Таке правило не поширюється на осіб, що поїхали у відрядження, та дачників.

Також передбачені штрафи для громадян, які виписалися і не прописалися за новим місцем проживання протягом 30 днів. При виявленні порушників буде виноситися попередження. Якщо громадянин не пропишеться, то при наступних виявленнях порушення штрафуватимуть на суму від 17 до 51 грн.


Источник: “http://domik.ua/novosti/yakij-shtraf-zaplatyat-ukrayinci-yaki-ne-zareyestruvali-faktichne-misce-prozhivannya-n245666.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя