«Ти знаєш, що зараз буде» – «Звісно, ти будеш чекати поліцію, лежачи на асфальті!»

Atlanta Man Holds Attempted Carjacking Suspect At Gunpoint Until Police Arrive!Atlanta Man Holds Attempted Carjacking Suspect At Gunpoint Until Police Arrive!

У місті Атланта, штат Джорджія, власник автомобіля Хашим Феннін наразився на спробу збройного пограбування на парковці магазину.

Тільки-но він поставив коробку передач на «паркінг», і двері автомобіля автоматично відімкнулись, як на пасажирське сидіння заскочив чоловік зі словами: «Ти знаєш, що зараз буде».

Але Хашим встиг першим вихопити пістолет і сказав, що він нікуди не піде.

«Я збирався виходити з автомобіля, але тепер ні ти, ні я нікуди не підемо, а будемо чекати поліцію», – сказав Хашим невдасі-злочинцю.

Atlanta Man Holds Attempted Carjacking Suspect At Gunpoint Until Police Arrive!

Хашим протримав 61-річного Едгара Горна на мушці до самого приїзду поліцейських:

«Ти що гадав, наче тобі можна залізати в чужі автомобілі? Ти мене що, за свого друзяку маєш? Ти що, встав сьогодні не з тієї ноги?» – запитував він у злочинця, який лежав на асфальті.

Побачивши поліцейських, Хашим махнув їм рукою і поклав зброю на землю. Поліцейський підійшов до Хашима і на знак подяки потиснув йому руку.

Не складно здогадатися, що жодних обвинувачень Хашиму не ставитимуть.


Источник: “http://zbroya.info/uk/blog/6543_ti-znaiesh-shcho-zaraz-bude-zvisno-ti-budesh-chekati-politsiiu-lezhachi-na-asfalti/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя